Desiree Salentijn
Desiree Salentijn
"De overstap van studeren naar een vaste baan is vaak groot. Dat hoeft niet zo te zijn. En bij Grant Thornton realiseren ze zich dat niet alleen, ze doen er ook wat aan."
"Samen met trainees van andere vestigingen leer je eerst de organisatie kennen. In een informele sfeer. Je volgt trainingen; gericht op je persoonlijke ontwikkeling en op vaktechnische zaken. Samen werk je aan casussen in de accountancypraktijk. Met elkaar én onder leiding van ervaren collega's. Deze interactie is leuk! Je voelt je gelijkwaardig en er is een open cultuur. Het gaf mij een goed gevoel.
Nu twee jaar later zie ik de trainees worstelen met mijn vraagstukken. Ja, ik ontwikkel de casussen voor het traineeship. Een echte uitdaging. Geen administratie aangeleverd door een cliënt. Die moet ik echt zelf maken! Ik moet mijn nieuwe collega's uitleggen waarom boekingen op een bepaalde manier verlopen.
Veel collega's zijn op de vestiging Leiden al langere tijd in dienst. Dat zegt iets over de sfeer. Mijn collega's zijn relatief jong. Het merendeel volgt nog een studie. Daarnaast zijn ze open. Of je nou een assistent of teamleider bent. Iedereen is gelijkwaardig. Samen proberen we resultaatgericht met de cliënt mee te denken."
Meer informatie over Desiree Salentijn
| Functie: | assistent-accountant |
| Vestiging: | Grant Thornton in Leiden |
| Waarom: | goede doorstroommogelijkheden, het relatief jonge team en de laagdrempeligheid |
| Ambitie: | afronden Post HBO Accountancy en starten met mijn driejarige praktijkstage |
| Werkzaamheden: |
|
| Belangrijkste gebeurtenis: | trainees begeleiden tijdens het maken van mijn case |

